Týmy

Emiráty - vedoucí výpravy: Alexandr Zajcev

poslední aktualizace: 26. května 2010, 10:55:53

č. jméno přijmení disciplíny velikost dresu
1. Jana Pobříslová VOL, PŘB, STT M
2. Eugenie Hančarová VOL, PŘB, STT, LOĎ M
3. Milena Tomášková VOL, PŘB, BOW M
4. Kateřina Habrdová VOL, PŘB, BOW, MFL M
5. Lenka Zezulová VOL, PŘB M
6. Ludmila Lettová VOL, PŘB, STŘ M
7. Pavel Bařinka VOL, LOĎ, STŘ, BOW XL
8. Lubomír Jandera STŘ, MFL XL
9. Jan Čech VOL, PŘB, BOW XXL
10. Václav Vajskebr VOL, PŘB, LOĎ, ORB XL
11. Tomáš Popelka VOL, LOĎ XL
12. Petr Táfl NOH, STT, BOW XL
13. Pavel Zahradníček PŘB, NOH, MFL XL
14. Libor Ducháček VOL, PŘB, NOH, MFL XL
15. Petr Štěpánek VOL, PŘB, NOH, LOĎ XL
16. Alexandr Zajcev VOL, PŘB, STT, LOĎ XL
17. Jana Pechková VOL, ORB,PŘB, LOĎ S
18 Petr Münstr VOL, PŘB, STT L

 

Ostrava - vedoucí výpravy: Miroslav Řepka

poslední aktualizace: 21. května 2010, 13:11:38

č. jméno přijmení disciplíny velikost dresu
1. Věra Šeděnková LOĎ, VOL L
2. Dagmar Výtisková BOW, STT, VOL L
3. Vladimíra Volná LOĎ, MFL, ORB, VOL L
4. Marta Tomášková PŘB, STT, VOL L
5. Jarmila Palkovská STŘ, VOL XL
6. Marta Dvorská LOĎ, PŘB, VOL XL
7. Ivana Blažková BOW, LOĎ, ORB, STT, VOL M
8. Hana Šeděnková ORB, PŘB, STT, VOL L
9. Miroslav Řepka ORB, MFL, PŘB, STT, VOL XL
10. Roman Volný BOW, NOH, VOL XL
11. Petr Drobek BOW, LOĎ, MFL, PŘB, VOL L
12. Pavel Lipina BOW, LOĎ, VOL XL
13. Martin Stříž LOĎ, MFL, NOH, STT, VOL XL
14. Vladimír Ondruch NOH, ORB, PŘB, STŘ L
15. Martin Urbančík LOĎ, MFL, PŘB, VOL XL
16. František Putala BOW, ORB, STŘ, VOL M
17. Jiří Pěkník BOW, STT XL

Praha, výprava 1 - vedoucí výpravy: Daniel Kurka

poslední aktualizace: 07. května 2010, 13:37:39

č. jméno přijmení disciplíny velikost dresu
1. Daniel Kurka volejbal,nohejbal,lodě,Miniflorbal XL
2. Tomáš Fryč volejbal,nohejbal,lodě,Miniflorbal,Přespolní běh L
3. Šimon Bercha volejbal,nohejbal,lodě,stolní tenis,Miniflorbal,Přespolní běh L
4. Jan Daňhelka volejbal,Bowling XXL
5. Josef Hanzlík volejbal,lodě,Bowling,Přespolní běh,Orientační běh XL
6. Luboš Němec volejbal,nohejbal,stolní tenis,Přespolní běh,Orientační běh L
7. Martin Hubený volejbal,Bowling,Přespolní běh,Orientační běh L
8. Jan Šrámek volejbal,stolní tenis,Přespolní běh L
9. Jana Jovanovičová volejbal,Přespolní běh S
10. Jana Mendová volejbal,stolní tenis,Přespolní běh L
11. Jana Hubená volejbal XXL
12. Jaroslav Chalupa volejbal,nohejbal,Přespolní běh,Střelba L
13. Irma Jelenová volejbal,lodě,Přespolní běh,Orientační běh M
14. Lucie Horáková volejbal,Přespolní běh S
15. Milada Šandová volejbal,lodě,Miniflorbal,Přespolní běh,Orientační běh,Střelba L
16. Markéta Kollerová volejbal,lodě,stolní tenis,Bowling,Přespolní běh,Orientační běh M
17. Dagmar Jandová volejbal,stolní tenis,Přespolní běh L
18 Květa Fryčová volejbal,Přespolní běh M

 

Praha, výprava 2 - vedoucí výpravy: Dagmar Peroutková

poslední aktualizace: 06. května 2010, 14:15:49

č. jméno přijmení disciplíny   datumy narození velikost dresu
1. Vašek Hadraba   P.běh,or.běh,stol. tenis,volejbal,                                                    29.6.1950 L
2. Petr Hanžl   P.běh,volejbal,nohejbal  ,lodě ,bowling,florbal                                                      20.9.1979 XL
3. Vladimír Seifert   P.běh,volejbal,nohejbal                                                                   18.6.1936 L
4. Dušan Vácha  P. běh,volejbal,střelba,stoní tenis ,lodě                                       28.12.1974 XL
5. Martin  Zrzavecký

 P.běh,orien.běh,stol. tenis,lodě,bowling, miniflorbal                                                       12.7.1981

XL
6. Karel Máj

  P.běh,volejbal, střelba ,lodě                                                           6.4.1945

XXL
7. Martin Pecha P.běh,volejbal,nohejbal,stolní tenis,miniflorbal  ,lodě,bowling    9.1982 XXL
8. Radek Pokorný  P. běh,lodě,miniflorbal                                                                    30.7.1970 XXL
9. Štěpán Rychlík  P. běh,orientač, běh,volejbal,lodě,                                               5.10.1978 L
10. Dagmar Peroutková   P.běh,orien.běh,volejbal,lodě,                                                       1.5.1958 L
11. Eva Vondráková  P.běh,volejbal,stolní tenis, orien. běh                                                           29.5.1951 L
12. Helena Vondráčková   P.běh,oriet.běh,volejbal,                                                               27.4.1942 L
13. Ludmila Jiráňová  P. běh,volejbal,bowling,stolní tenis                                             24.6.1953 M
14. Drahomíra Leontovičová   P.běh,volejbal ,bowling, stolní tenis                                                              29.9.1953 L
15. Zuzana Baštýřová P. běh,volejbal,střelba,lodě                                                          11.5.1957 L
16. Lenka Stašová  P. běh,volejbal,stol. tenis,                                                            25.3.1956 L
17. Anna Benčoková  P. běh,volejbal,orient. běh, florbal                                               27.9.1982  M

Slovensko 1 - vedoucí výpravy: Vladimír Pastirčák

poslední aktualizace: 18. března 2010, 08:12:48

č. jméno přijmení disciplíny velikost dresu
1. Július Onda vyplňte L
2. Vladimír Pastirčák vyplňte XL
3. Milo Hamor vyplňte XL
4. Peter Štoffa vyplňte L
5. Ivan Bartík vyplňte XXL
6. Luboslav Okon vyplňte L
7. Gabriel Béres vyplňte L
8. Peter Devečka vyplňte L
9. Michal Honišek vyplňte L
10. Anton Drábik vyplňte XL
11. Mária Jesenáková vyplňte L
12. Daniela Kyselová vyplňte M
13. Viera Gápelová vyplňte M
14. Tatiana Lieskovská vyplňte M
15. Beáta Nagyová vyplňte M
16. Kateřina Hrušková vyplňte M
17. Zuzana Danáčová vyplňte M
18 Darina Fábryová vyplňte M

 

Slovensko 2 - vedoucí výpravy: Viera Cocherová

poslední aktualizace: 09. března 2010, 12:37:43

č. jméno přijmení disciplíny velikost dresu
1. Štefan Žubretovský vyplňte XL
2. Pavol Penciak vyplňte XL
3. Stanislav Gápel vyplňte XL
4. Róbert Olšavský vyplňte L
5. Ivan Machara vyplňte XL
6. Pavol Kováč vyplňte XL
7. Martin Dutko vyplňte L
8. Martin Chovan vyplňte L
9. Milan Vachálek vyplňte XL
10. Peter Pavelek vyplňte L
11. Michal Hazlinger vyplňte L
12. Mária Tarajčáková vyplňte L
13. Viera Cocherová vyplňte L
14. Danica Lešková vyplňte L
15. Lotta Blaškovičová vyplňte L
16. Soňa Liová vyplňte XL
17. Mária Bednárová vyplňte L
18 Jana Brindová vyplňte L

Ústí nad Labem - vedoucí výpravy: Miroslav Bitter

poslední aktualizace: 01. června 2010, 10:27:07

č. jméno příjmení disciplíny velikost dresu
1. Miroslav Bitter ORB, PŘB, LOĎ XL
2. Jan Šrejber BOW, STŘ, STT, LOĎ XL
3. Martin Novák BOW, STT XXL
4. Daniel Tudor STT, PŘB, ORB L
5. Václav Sedláček MFL, NOH, PŘB, VOL L
6. Radek  Tomšů MFL, NOH, PŘB L
7. Radovan  Kotek NOH, VOL, PŘB M
8. Petr Goll BOW, NOH, VOL, PŘB L
9. Jakub Přibyl MFL, PŘB, L
10. Tomáš  Janík BOW, STŘ, ORB, PŘB L
11. Dáša Richterová BOW, VOL, PŘB L
12. Zdenka Skokanová STŘ, VOL M
13. Lenka Hájková MFL, STT, ORB, PŘB M
14. Irena  Nikodýmová BOW, VOL, PŘB, STT L
15. Antonie Cibulková BOW, PŘB, VOL M
16. Helena Plachá STŘ, ORB, PŘB M
17. Květa Kynclová ORB, PŘB, LOĎ, VOL M
18 Hana Javorská BOW, STT, VOL XL