Výsledková listina

Kompletní výsledky

Tabulka obsahující podrobné výsledky ke stažení zde

Celkové výsledky

PořadíDružstvoStřelba smíšenéMiniflorbal smíšenéOrientační běh dvojicePřespolní běh ženyPřespolní běh mužiStolní tenis ženyStolní tenis mužiNohejbal mužiLodě smíšenéVolejbal ženyVolejbal mužiBowling smíšenýSoučet bodůKONEČNÉ UMÍSTĚNÍ
1.Emiráty4114848839,51111182,51
2.Ostrava3811310,1660,33243118355,54
3.Praha 12266614,16696631869,23
4.Praha 26202200,33211463642,37
5.Slovensko 1120183,332118286252,35
6.Slovensko 28431133,1666,1662122146,36
7.Ústí n. L.116114116,1660,16619,544471,82

Přespolní běh - muži

St.čísloJménoDružstvoČasPořadíBody
do 30 roků
58Bercha ŠimonP113:07111
57Kotek RadovanUL14:4128
45Okon LuboslavS115:5936
48Devečka PeterS216:0044
50Ducháček LiborE16:2053
49Béres GabrielS216:4962
46Řepka MiroslavO17:1071
55Pecha MartinP217:238
53Rychlík ŠtěpánP217:469
44Hubený MartinP119:2210
56Hazlinger MichalS119:3211
54Honíšek MichalS119:5712
47Zrzavecký MartinP220:3913
52Přibyl JakubUL21:0914
43Zahradníček PavelE21:4215
30 až 40 roků
St.čísloJménoDružstvoČasPořadíBody
76Fryč TomášP113:48111
61Tudor DanielUL13:5628
63Drobek PetrO14:3836
67Belluš MartinS115:0244
74Vajskebr VáclavE15:4353
71Hanzlík JozefP115:4462
72Hanžl PetrP216:0471
68Vivoda JosefS217:058
69Vácha DušanP217:239
70Pokorný RadekP218:3010
62Sedláček VáclavUL18:5111
66Štěpánek PetrE18:5312
64Chovan MartinS220:5613
75Pavelek PeterS127:1814-15
73Bartík IvanS127:1814-15
65Faško RadovanS236:5716
40 až 50 roků
St.čísloJménoDružstvoČasPořadíBody
84Janík TomášUL15:58111
80Zajcev AlexandrE17:4328
78Lesák MarcelE18:0236
82Olšavský RóbertS223:5944
79Kováč PavolS126:1453
83Hamor MiloS126:1862
85Červeňák PavolS242:3371
nad 50 roků
St.čísloJménoDružstvoČasPořadíBody
93Drábik AntonS116:31111
91Bitter MiroslavUL17:5728
92Penciak PavolS218:4036
90Hadraba VáclavP219:3544
89Seifert VladimírP225:2053
94Onda JúliusS228:296-71,5
88Máj KarelP228:296-71,5

Přespolní běh - ženy

St.čísloJménoDružstvoČasPořadíBody
do 30 roků
2Pechková JanaE8:23111
4Šandová MiladaP110:4628
1Tomášková MilenaE11:2336
3Horáková LucieP111:3744
9Janíková EditaS211:3853
5Kollerová MarkétaP112:0562
8Benčoková AnnaP212:4671
10Baštýřová ZuzanaP214:498
6Danáčová ZuzanaS122:249-10
7Fábryová DarinaS122:249-10
30 až 40 roků
St.čísloJménoDružstvoČasPořadíBody
16Košťálová JúliaS210:48111
15Jelenová IrmaP111:5628
11Hájková LenkaUL12:3736
21Volná VladimíraO13:2444
18Nagyová BeátaS113:5753
17Bednárová MáriaS214:1062
19Brindová JanaS214:1471
20Mendová JanaP114:548
12Habrdová KateřinaE15:119
13Stašová LenkaP216:4110
14Jiráňová LudmilaP216:5511
40 až 50 roků
St.čísloJménoDružstvoČasPořadíBody
31Lieskovská TatianaS211:08111
26Pobříslová JanaE11:1928
24Leontovyčová DrahomíraP211:5736
29Gápelová VieraS212:4444
22Zezulová LenkaE12:5553
28Richterová DášaUL13:2362
32Peroutková DagmarP213:4071
23Dvorská MartaO13:438
25Nikodýmová IrenaUL14:239
27Plachá HelenaUL14:4310
30Lešková DanicaS115:4311
nad 50 roků
St.čísloJménoDružstvoČasPořadíBody
37Tomášková MartaO11:53111
39Kynclová KvětaUL12:0328
35Fryčová KvětaP112:2636
42Vondráková EvaP213:1844
41Jesenáková MáriaS113:3853
40Tarajčáková MáriaS213:5562
34Lettová LudmilaE14:2971
36Hančarová EugenieE15:188
38Cocherová VieraS217:419

Orientační běh

PořadíDružstvoJménaStartCílČasBody
1.Ostrava 1Řepka + Šeděnková0:10:000:55:540:45:5411
2.Ústí 1Bitter + Kynclová0:30:001:16:060:46:068
3.Praha 1/2Hubený + Kollerová0:36:001:26:580:50:586
4.Emiráty 2Zajcev + Pechková0:00:000:51:090:51:094
5.Ústí 3Janík + Hájková0:08:000:59:340:51:343
6.Slovensko 2/1Devečka + Gápelová0:24:001:16:230:52:232
7.Slovensko 2/3Vivoda + Janíková0:02:000:56:090:54:091
8.Praha 2/3Rychlík + Peroutková0:06:001:06:141:00:14
9.Slovensko 1/2Drábik + Jesenáková0:14:001:14:501:00:50
10.Emiráty 1Lesák + Tomášková0:20:001:25:051:05:05
11.Praha 1/1Hanzlík + Šandová0:16:001:25:381:09:38
12.Slovensko 1-2/3Štofa + Lieskovská0:04:001:16:441:12:44
13.Ústí 2Tudor + Plachá0:12:001:26:481:14:48
14.Ostrava 2Urbančík + Blažková0:26:001:47:341:21:34
15.Ostrava 3Putala + Volná0:34:001:59:561:25:56
16.Praha 2/1Zrzavecký + Benčoková0:32:002:00:011:28:01
17.Slovensko 1/1Okon + Nagyová0:18:001:48:191:30:19
18.Slovensko 2/2Olšavský + Brindová0:22:002:01:341:39:34
19.Praha 2/2Hadraba + Leontovyčová0:28:002:29:152:01:15

Střelba

smíšená družstva

ČísloJménoDružstvoMalorážková puškaMalorážková samonab.pistoleMalorážkový revolverCelkový součetPočet bodůČas malor.samon.pistolePořadí body
1.bodybodyčasbody
PutalaOstrava11418,91145.
Ondruch110110
Palkovská13713736118,9
CELKEM13711418,9110361
2.KurkaPraha 1125201256.
Daňhelka8686
Šandová13713734820
CELKEM1371252086348
3.BařinkaEmiráty11217,141124.
Lesák106106
Lettová14414436217,14
CELKEM14411217,14106362
4.HanžlPraha 212616,841263.
Vácha114114
Baštýřová14814838816,84
CELKEM14812616,84114388
5.DrábikSlovensko 17620767.
Hamor113113
Nagyová13913932820
CELKEM1397620113328
6.VivodaSlovensko 2139201392.
Červenák105105
Cocherová14614639020
CELKEM14613920105390
7.ŠrejberÚstí n.L.16615,371661.
Janík144144
Plachá14514545515,37
CELKEM14516615,37144455

Volejbal - muži

PořadíDružstvoBody
1Emiráty11
2Ostrava8
3Slovensko 16
4Ústí nad Labem4
5Praha 23
6Slovensko 22
7Praha 11
FináleOstrava21:23, 18:20
EmirátyEmiráty
O 3. místoSlovensko 120:14, 20:8
Ústí n. L.Slovensko 1
O 5. místoSlovensko 210:20, 16:20
Praha 2Praha 2

Volejbal - ženy

PořadíDružstvoBody
1Ostrava11
2Slovensko 18
3Praha 26
4Ústí nad Labem4
5Praha 13
6Slovensko 22
7Emiráty1
FináleOstrava20:11, 20:12
Slovensko 1Ostrava
O 3. místoPraha 220:15, 20:15
Ústí n. L.Praha 2
O 5. místoSlovensko 27:20, 12:20
Praha 1Praha 1

Stolní tenis - muži

PořadíJménoDružstvoBody
1.Klak JozefSlovensko 111
2.Táfl PetrEmiráty8
3.Onda JúliusSlovensko 26
4. - 6.Hanzlík JosefPraha 13
4. - 6.Kurka DanielPraha 13
4. - 6.Bercha ŠimonPraha 13
7. - 12.Hadraba VáclavPraha 20,166
7. - 12.Pecha MartinPraha 20,166
7. - 12.Novák MartinÚstí n. L.0,166
7. - 12.Penciak PavolSlovensko 20,166
7. - 12.Řepka MiroslavOstrava0,166
7. - 12.Stříž MartinOstrava0,166
PořadíDružstvoBody
1Slovensko 111
2Praha 19
3Emiráty8
4Slovensko 26,166
5-6Praha 20,332
5-6Ostrava0,332
7Ústí n. L.0,166

Stolní tenis - ženy

PořadíJménoDružstvoBody
1.Jandová DagmarPraha 111
2.Pobříslová JanaEmiráty8
3.Hájková LenkaÚstí n. L.6
4. - 6.Kollerová MarkétaPraha 13
4. - 6.Lieskovská TatianaSlovensko 23
4. - 6.Liová SoňaSlovensko 13
7. - 12.Tarajčáková MáriaSlovensko 20,166
7. - 12.Blažková IvaOstrava0,166
7. - 12.Lešková DanicaSlovensko 10,166
7. - 12.Danáčová ZuzanaSlovensko 10,166
7. - 12.Javorská HanaÚstí n. L.0,166
7. - 12.Mendová JanaPraha 10,166
PořadíDružstvoBody
1Praha 114,166
2Emiráty8
3Ústí n. L.6,166
4Slovensko 13,332
5Slovensko 23,166
6Ostrava0,166
7Praha 20

Nohejbal

PořadíDružstvoFinální zápasy
1.Praha 2Emiráty - Slovensko 22:0
2.Slovensko 1Praha 1 - Ostrava2:0
3.Praha 1Praha 2 - Slovensko 12:0
4.Ostrava
5.Emiráty
6.Slovensko 2
7.Ústí nad Labem
Skupina A
DružstvoPraha 1Praha 2EmirátyÚstí nad LabemCelkemBodyPořadí
Praha 10:22:02:04:242.
Praha 22:02:02:06:061.
Emiráty0:20:22:12:523.
Ústí nad Labem0:20:21:21:604.
Skupina B
DružstvoOstravaSlovensko 1Slovensko 2CelkemBodyPořadí
Ostrava1:22:13:322.
Slovensko 12:12:14:241.
Slovensko 21:21:22:403.

Lodě

Konečné pořadíDružstvoBody
1-2Ústí n. L.9,5
1-2Emiráty9,5
3Praha 16
4Praha 24
5Ostrava3
6Slovensko 12
7Slovensko 21

Miniflorbal

PořadíDružstvoBody
1Emiráty11
2Ostrava8
3Ústí n.L.6
4Slovensko 24
5-7Praha 12
5-7Slovensko 12
5-7Praha 22

Bowling

PořadíDružstvoSkóreBody
1.Emiráty221411
2.Praha 121368
3.Praha 221286
4.Ústí nad Labem19474
5.Ostrava9743
6.Slovensko 17852
7.Slovensko 27151